Daikin VRV - VRV Klima Sistemleri

Daikin VRV - VRV Klima Sistemleri

 

Daikin VRV Klima Dış Ünite Serisi

Hava Soğutmalı ve Su Soğutmalı iki farklı sisteminde toplamda 10 serisi bulunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

 

1) Daikin VRV IV Heat Pump VRF Klima Sistemi

Değişken soğutucu akışkan sıcaklığıyla VRV Klima Sisteminizi en iyi sezonsal verimliliğe ve konfora göre özelleştirebilirsiniz. Benzersiz sürekli ısıtma teknolojisi, VRV IV'ü klasik ısıtma sistemlerine kıyasla en iyi alternatif haline getirir. En hızlı ve en doğru devreye alma, yapılandırma ve özelleştirme için VRV konfigürasyon yazılımı iç ünitelerde geniş ürün gamı Daikin VRV ile şık iç üniteler (Daikin Emura, Nexura) birlikte kullanılabilir.

2) Daikin VRVIII-S Heat Pump VRF Klima Sistemi

Özellikle küçük kapasiteler için tasarlanmıştır. Kullanılacak alandan tasarruflu tasarım ile Daikin VRV şık iç üniteler ile bağlanabilir.

3) VRVIII-C Isıya Optimize VRV Heat Pump Klima Sistemi

Düşük çevre sıcaklıklarında ısıtma için geliştirilen sektördeki ilk sistemdir. Genişletilmiş çalışma sıcaklık aralığı: -25oC'ye kadar ısıtma için düşük çevre sıcaklıklarında stabil ısıtma kapasitesi ve yüksek verim (-10oC dış sıcaklıkta COP > 3)

4) VRV Classic VRF Klima Sistemi

Standart soğutma ve ısıtma ihtiyaçları bulunan daha küçük projeler için, Tüm VRV Klima iç ünitelere, kumandalara ve havalandırma sistemlerine bağlanabilir

5) Isı Geri Kazanımlı VRV Minimum Yer İhtiyacı Kombinasyonu

Isı geri kazanım aralığında optimize yer ihtiyacı sağlar.

6) Isı Geri Kazanımlı VRV Yüksek COP Kombinasyonu

Daikin ısı geri kazanım aralığında en yüksek enerji verimi sunar.

7) Yalnız Sıcak Hydrobox'a Bağlanabilen Isı Geri Kazanımlı VRV

Tam entegre sistem ve sıcak su hizmeti sunmaktadır.

8) Replacament VRV

R-22/R-407C'den R-410A'ya düşük maliyetli geçiş, R-22/R-407C sistemlerine kıyasla daha yüksek enerji verimliliği, tüm sistemin değiştirilmesine kıyasla (mevcut boruların ve bazı durumlarda iç ünitelerin yeniden kullanılması sayesinde) daha hızlı montaj, ısı geri kazanımlı ve heat pump modellerinde mevcuttur

9) Su Soğutmalı Standart Seri VRV-W

Su devresinde enerji geri kazanımı sayesinde tüm binada ısı geri kazanımı sağlar. Kompakt tasarım ve üst üste montaj mümkündür. Su borusu seçenekleri neredeyse sınırsız olduğundan çok katlı ve büyük binalar için uygundur. Tek soğutucu akışkan sisteminden eş zamanlı ısıtma ve soğutmadır.

10) Su Soğutmalı Toprak Kaynaklı Serisi VRV-W

Harici bir ısıtma veya soğutma kaynağına gerek yoktur. Yenilenebilir enerji kaynağı olarak yeraltı suyuyla ısıtma modunda giren su sıcaklığı çalışma sıcaklık aralığını -10oC'ye kadar genişletme imkanı sunar.

Daikin VRV Klima İç Ünite Serisi

Daikin VRV klima ofislerde, otellerde, mağazalarda ve birçok diğer ticari alanda yazın tazeliği ile kışın sıcaklığını bir araya getiriyor. Bu durum, kapalı mekanları daha rahat yaşanır bir hale getirmiş ve çalışma rahatlığını arttırmak için zemin hazırlamıştır. İklimlendirme gereksinimi ne olursa olsun, bir Daikin iç ünitesiyle karşılanabilmektedir. 26 farklı iç ünite modeline sahip toplam 116 varyasyonlu VRV Klima ile iklimlendirme kolaylıkla sağlanabilir.

 

 

Ofisler, oteller, mağazalar gibi camla kaplı geniş alanları bulunan akıllı ticari binalar için son yıllarda sıkça kullanılmaya başlanan bir uygulamadır ve yalnızca klimalar kullanılarak dağıtılan yardımcı güneş ısısı içerir. Klimalar artık her geçen daha fazla miktarda dengeli ve konforlu bir iç ortam gerektiren hemen hemen tüm modern mimari konseptlerin değişmez bir parçası olarak algılanmaya başlanmıştır.

Elektronik ofis cihazlarının artan şekilde kullanımı, ısı yüklerini kış aylarında bile iç ortam sıcaklıklarının konforu bozacak seviyelere yükselmesine neden olacak şekilde arttırmaktadır. Soğutma ve/veya ısıtma talepleri gün içerisinde ve konumuna ve kişi sayısına bağlı olarak binanın farklı alanlarında oldukça yüksek oranda değişebilmektedir.

Ancak, kullanıcılar yalnızca soğutma ve ısıtmanın ötesinde iç ortamları için taleplerini yükseltmiştir ve yüksek enerji verimliliğine sahip, güvenilir ve çalıştırılması ve kontrolü kolay 'genel iç ortam' bunun için ideal bir çözümdür. İç üniteler yardımıyla verimli soğutma ve ısıtma sağlamanın yanı sıra taze hava, havalandırma ve ideal şekilde eşit sıcak hava perdesi ısıtması talep edilmektedir. Ve tüm bu özelliklerin merkezi bir yönetim veya bağımsız sistemler kullanılarak hassas şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir.

Yalnızca Daikin Hi-VRV Klima sistemi tüm bu şartları yeterli şekilde karşılayabilmektedir.

Daikin'ın amiral gemisi yazılım paketi olan, yenilikçi Hi-VRV Klima seçim programı sistemin tüm olanaklarının maksimum düzeyde kademeli olarak kullanılmasına olanak sağlarken, son kullanıcının rakipsiz bir şekilde tüm bina hizmet endüstrisi genelinde kapsamlı ve eksiksiz bir hizmet almasını garanti etmektedir.

Daikin VRV III-Q Daha Yüksek Verimlilik

Eski bir R-22 sisteminin bir yeniletilmiş VRV Klima Sistemine yükseltilmesi, sistem verimliliğinin yükselmesini sağlayacaktır. Heat Pump teknolojisindeki teknolojik gelişmeler ve R-410A soğutucu akışkanın daha yüksek bir verimliliğe sahip olması sayesinde %25' in üzerinde verimlilik artışları elde edilebilir. Daha yüksek enerji verimliliği, daha düşük enerji tüketimi ve dolayısıyla daha düşük enerji maliyetleri ve daha düşük CO2 emisyonları anlamına gelmektedir.

 

Bodrum daikin satış bayi

Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Site Haritası
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret155021