General VRF Klima Sistemleri

General VRF Klima Sistemleri

 

General VRF Klima Sistemleri, yüksek kapasiteli bir sistemdir. DC inverter kontrol kompresör, uzun borulama, yüksek performanslı R410A soğutucu gazı şık estetik tasarım, 8 HP' den 48 HP' ye kadar 2 HP artışla geniş tasarım imkanı, iç ünite bağlanabilme imkanı kapasitenin %150' si oranındadır.

Yüksek Verimli İşlerim Sistemi: Benzersiz inverter teknolojisi ve soğutucu kontrol teknolojisi sonucu özellikle EER/COP maksimum düzeyde artış sağlanmıştır.

Kullanıcı Dostu Merkezi Kontrol Sistemi: Merkezi havalandırma kontrol sayesinde farklı bina havalandırma kontrol fonksiyonları denetlenebilir.

Tasarımda Esneklik: Toplam boru uzunluğu 1000 metre, eşdeğer boru uzunluğu 150 metre, her türlü bina tasarımına uygun çözüm alanları sunmaktadır.

Kompakt Tasarım: Dış ünite boyutu özellikle malzemeler optimize edilerek küçültülmüştür. Bu sayede kurulum için gerekli zemin alanı azalmıştır.

  

 

EER / COP değerlendirme önemli yükselme. Twin Rotary DC kompresör, inverter teknolojisi ve geniş ısı dönüştürücüsünün uyumlu kullanılması sonucu önemli verimlilik artışı meydana getirilmiştir.

 

Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Hava Durumu
Site Haritası
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret149271