Sanyo VRF Klima Sistemleri

Sanyo VRF Klima Sistemleri

 

Sanyo VRF Dış Ünite Serileri

 

3-Way ECO-i VRF Heat Recovery Serisi

Sanyo ECO-i Isı Geri Kazanımlı VRF Klima Serisi aynı anda farklı bölgelerin birinde ısıtma birinde soğutma yapabilme seçeneği sunar. SANYO enerji tasarruflu ısı geri kazanım çözümlerinin geliştirilmesinde dünyadaki ilk üreticidir. Standart Heat Pump serilerinin sunmuş olduğu tüm özelliklerin yanı sıra,  bina sahiplerine daha yüksek enerji tasarrufları sağlamaktadır.

 

 

Mini ECO-i Multi Split VRF Heat Pump Serisi

SANYO Mini ECO-i Heat Pump çok sayıda ticari ve seçkin binaların uygulamalarında kullanılır. Dahili sıcaklık zonlama kabiliyeti ile oda oda konfor temin edilebilir. Buna ek olarak enerji tasarruflu dizayn ve en üst düzeyde verimlilik ile tam esneklik ve küçük uygulama alanı olan montajlarda akılcı bir çözümdür. Maksimum 9 İç Üünite bağlanabilirliği mevcuttur.

 

2-Way ECO-i VRF Heat Pump Serisi

SANYO ECO-i Heat Pump hepsi bir arada iklimlendirme çözümüdür. Çok sayıda ticari ve endüstriyel uygulamalar için uygundur. Esnek montaj, üstün ısıtma ve soğutma ve birinin bozulması durumunda yedek kompresör gibi özellikleri sunmaktadır. Kusursuz mühendisliğe sahiptir. Bugün pazardaki en kapsamlı VRF Klima Sistemlerinden biridir.

 

Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Hava Durumu
Site Haritası
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret149213